Доставка

У цьому розділі ви знайдете інформацію, пов'язану з доставкою замовлень, зроблених у нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Доставка замовлень для мешканців України

При сумі замовлення (з врахуванням знижки) понад 1000 грн. при умові передоплати доставка здійснюється безкоштовно.
Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні та важкі товари – верстати для вишивання, гобеленові п’яльця, шкатулки та рамки.
Ми відправляємо замовлення як і по передоплаті, так і накладною платою (оплата при отриманні).

- Відправка Укрпоштою

Якщо ви оплачуєте ваше замовлення наперед, вартість доставки по Укрпошті залежить від ваги замовлення і тарифів пошти і коштує на даний час від 10 грн.
Замовлення вартістю від 700 грн відправляються безкоштовно при умові передоплати.

- Відправка Укрпоштою після оплати на карточку ПриватБанку або Райфайзенбанк Аваль

Термін проходження поштових відправлень по Україні коливається від 3 до 10 днів залежно від віддаленості населеного пункту. Тарифи Укрпошти можна довідатися на сайті http://ukrposhta.ua

Відправка замовлень за кордон

Ми відправляємо замовлення в країни колишнього СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Канади та ін.
Вартість пересилання замовлень за кордон залежить від їхньої ваги та способу доставки - авіа чи наземний (якщо такий можливий)
Всі подробиці оплати та вартості доставки ви можете довідатися, якщо напишете нам листа у розділі "Написати нам". Не забудьте вказати адресу вашої електронної пошти (е-мейл).

Доставка транспортними компаніями по Україні:

За допомогою транспортних служб можна здійснити доставку вашого замовлення по території України. Послуга доступна для всіх обласних центрів і для низки інших міст. Відправка замовлень здійснюється через наступні транспортні компанії:
Компанія "Автолюкс"
www.autolux.ua
Компанія "Ін-Тайм"
www.intime.ua
Компанія "Євроекспрес"
www.euroexpress.net.ua
Компанія "Нова пошта"
www.novaposhta.ua
Термін доставки замовлення транспортними компаніями по Україні від 1 до 2 днів робочих днів залежно від віддаленості населеного пункту.

Доставка не повністю сформованого замовлення

Якщо в процесі комплектації замовлення з'ясовується, що яка-небудь із замовлених вами позицій відсутня на нашому складі, ми зв'язуємося з вами і пропонуємо вибрати оптимальне рішення. Ви можете дочекатися повного формування замовлення або відмовитися від відсутніх товарів. При виконанні замовлення по частинах за вашим бажанням вартість пересилки / доставки визначається для кожної частини окремо.