Як замовити

Щоб розшукати необхідний вам товар, чи ознайомитися з асортиментом просимо заходити в розділи «Інтернет-магазин» або «Всі товари», після чого ви перейдете до каталогу всіх товарів.

Також ви можете скористатися розділом «Пошук товару». Наприклад, вам потрібний бісер і ви знаєте його номер – 97050. В табличці пошуку ставите галочку навпроти слова «Артикул» і записуєте в цій графі номер 97050. Ще можете в графі «Категорія» вибрати розділ «Бісер» і також поставити перед словом «категорія» галочку. Ви задали параметри пошуку і клацаєте внизу таблички на «Пошук товару». На сторінці з’являється необхідний вам товар.

Якщо ви не знаєте номеру бісеру, чи просто вам потрібний певний колір, то ставите галочку в графі «Назва товару» і пишете там слово «Червоний» і також в «Категорії» ставите галочку навпроти слова «Бісер». Після натискання «Пошуку товару» на сторінці з’явиться весь бісер, в назві якого є слово «Червоний».

Наступним кроком після того, як товар знайдений, буде - натиснути «Купити», після чого у табличці з вибраним товаром ви можете змінити його кількість, якщо це потрібно. Потім ви або продовжуєте покупку клацнувши на «Купуємо далі», або переходите в «Оформлення доставки», якщо вже все придбано.

В табличці «Оформлення доставки» дуже просимо уважно і точно заповнити всі реквізити

Коли ваше замовлення потрапляє до нас, ми обов’язково телефонуємо щоб уточнити умови доставки і приблизну її вартість. Ми не відправляємо замовлення, попередньо не уточнивши його по телефону чи електронній пошті.

Якщо у вас виникли труднощі з оформленням замовлення - просимо телефонувати нам за номерами, вказаними у правому верхньому кутку сайту або в розділі «Контакти»

Бажаємо приємних покупок.

Новинка - Вишивка по дереву

Серветниця з дерева для вишивання бісером. Запрошуємо в розділ Великодні серветниці

15.02.2019

Нові Великодні рушнички

Більше 20 нових заготовок для Великодніх рушничків в розділі Великодні КО і тут Великодні ЗП

26.01.2019

Новинки! ТМ Красуня

Розпочинаємо співпрацю з ТМ Красуня Будь ласка , вибирайте моделі в розділі Красуня. Пошиті заготовки

25.10.2018

НОВИНКИ в розділі вишивка бісером !

Розпочинаємо співпрацю з фірмами ДАНА та МІЛЕДІ

02.10.2018

Нові аксесуари

Отримали гарненькі органайзери для набору бісеру та магнітні гольниці . Будь ласка , дивіться в розділах Органайзери та коробочки

27.09.2018

Нові моделі від Світу рукоділля

Дев'ять нових сучасних моделей блузок на сайті в розділі Світ рукоділля, жіночі блузки

23.01.2018

Прихід журналів Майстерня вишивки

Отримали новий 58 номер журналу. Також в наявності багато попередніх номерів в розділі Майстерня вишивки

15.11.2017

Скриньки (шкатулки) для рукоділля

Ми отримали скриньки для рукоділля в ніжному стилі "Прованс" Обирайте подарунок собі чи своїм близьким розділі Скриньки для рукоділля

02.11.2017

Новорічні аксесуари

Незабаром Різдво та Новий рік . Обирайте , будь ласка, новорічні банти, рукавички , чобітки, маски, прикраси, фартушки та інші аксесуари у нас на сайті в розділі Все Новорічне Створіть собі святковий настрій !

02.11.2017

Увага! Заготовки по акційних цінах

Будь ласка , зверніть увагу - нові заготовки блузок, суконь і сорочечок по акційних цінах в розділі Акційні знижки Кількість обмежена!

28.07.2017

Новинки! Набори та схеми ВДВ

Чудові авторські схеми та набори для вишивання бісером від фірми ВДВ. Вибирайте в розділі ВДВ Також поступили коробочки для зберігання ниток і пластикові бобінки.

26.04.2017

Незабаром літо !

Сумки для прогулянок та приємних покупок вишиті власними руками для себе чи в подарунок вибирайте в розділі Сумочки та клатчі

26.04.2017

Спілкування в "Онлайн чаті"

Для зручності спілкування з вами ми встановили "Онлайн чат" - в правому нижньому куточку сторінки. Якщо бажаєте нам написати - клацніть на нього . Щоб згорнути віконечко діалогу - натисніть на хрестик в лівому верхньому куточку чату . Дякуємо !

22.03.2017

Новинки! Схеми від "І.Д. Студіо"

Цікаві і стильні сюжети на сайті ось тут І.Д. Студіо

25.12.2016

Кольорові тканини для вишиванок

Ми отримали чудові сім кольорів тканини для вишиванок "Онікс". Прошу вибирати у розділі Тканина для вишиванок

01.12.2016

Поступлення схем "Пойнт Арт"

Барвисті, цікаві сюжети , схеми нанесені на атлас, підклеєний флізеліном. Вибирайте в розділі PointArt

16.11.2016

Новинка! Еко-сумочка.

Стильна та практична еко-сумочка з нанесеною схемою для вишивання для прогулянок чи покупок у нас на сайті в розділі Сумочки , клатчі

03.11.2016

Знижено ціни на заготовки .

Нові моделі а також зменшення ціни на заготовки фірми Червоні маки

28.10.2016

BojOkSoft @ Коломия, 2011-2017