Книги

Сортувати 
 Стор. 1 з 1   Перша 1 Остання 

Українські народні головні убори
У монографії вперше розглянуто процес розвитку головних уборів та зачісок, що побутували на території України з найдавніших часів до початку XX ст. Висвітлюються всі види і форми головних уборів різних соціальних груп населення, загальні риси та регіональні відмінності. Показано роль атрибутів, символів, знаків у головних уборах, особливо обрядових Тверда палітурка , знижка та безкоштовна доставка не поширюються на даний товар .
Розмір:  276 сторінок
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  УНУ

Ціна: 
295,00


Гуцульські вишивки Карпат.
ВІДСУТНЯ В альбомі Ірини Свйонтек опрацьовано 116 вишивок на 220 таблицях - дивовижна краса народного вбрання. Опис зроблено за системою: матеріал, техніка, орнамент, мотиви, місцеві назви, час вишивання, походження, місце зберігання тощо. М'яка палітурка
Розмір:  285 сторінок
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  ГВК1

Ціна: 
0,00


Покутські вишивки Прикарпаття.
ВІДСУТНЯ
Розмір:  260 сторінок
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  ПВК

Ціна: 
0,00


У світі вишивки та бісероплетіння.
В книзі представлені зразки вишивок та ґерданів знаної майстрині декоративно-прикладного мистецтва та народного майстра України - Олександри Федишин. Тверда палітурка, 104 сторінки, знижка та безкоштовна доставка не поширюються на даний товар .
Розмір:  104 сторінки
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  ВБФ

Ціна: 
152,00


Гуцульські вишивки Карпат. І. Свйонт
КНИГА ВІДСУТНЯ Це перший альбом із серії "Вишивки Гуцульщини " Ірини Свйонтек. В альбомі розглядаються народні вишивки сорочок Галицької Гуцульщини в техніці низинки та хрестика,їх місцеві назви ,типовий колорит.Подано 335 місцевих назв взорів вишивок, 195 авторських кольорових фотоілістрацій автентичних вишивок і місцевих жителів у вишиванках.
Розмір:  320 сторінок
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  ГВК

Ціна: 
0,00


Буковинська нардна вишивка. О.Гасюк
КНИГА ВІДСУТНЯ В альбомі представлені 290 узорів вишивок - геометричних та квіткових, а також - зразки та опис основних вишивальних технік, швів та мережок.
Розмір:  148 сторінок
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  ОГ

Ціна: 
0,00


Чарівні візерунки (частина III)
ВІДСУТНЯ В книжці показано 209 змодельованих на комп’ютері узорів для вишивання. Частина візерунків присвячені квітковим орнаментам. Решта — є традиційними геометричними схемами, для створення яких були застосовані характерні для української вишивки елементи символістики. Узори можуть бути використані для вишивання дитячих і жіночих блузочок, чоловічих сорочок, рушників і серветок.
Розмір:  Об'єм 92 стор
Техніка виконання: 
Виробник:  Різне
Артикул:  А-4

Ціна: 
0,00


Вишивання долі Марія Чумарна
ВІДСУТНЯ Тут подано 56 видів техніки шитва, розкладки узорів, які підготувала і систематизувала майстер художньої вишивки Віра Чипурко. Книга рекомендована найширшому колу шанувальників українського народного мистецтва.
Розмір:  Об'єм 88 стор
Техніка виконання:  Папір офсетний
Виробник:  Різне
Артикул:  А-1

Ціна: 
0,00


Чарівні візерунки. Частина ІІ
ВІДСУТНЯ В другій частині альбому подано понад 480 змодельованих на комп'ютері вишивок, основою для їх створення служили характерні для української вишивки елементи символіки з усіх областей України. Узори можуть бути використані для вишивання рушників, жіночих блузок, чоловічих сорочок, серветок, скатертин, тощо. Окрім того, демонструються можливості застосування вишивок при оформлені оригінальних поштівок різноманітної тематики.
Розмір:  Об'єм 236 стор
Техніка виконання:  Обкладинка тверда
Виробник:  Різне
Артикул:  А-3

Ціна: 
0,00


Чарівні візерунки Л.Гавур частина І
ВІДСУТНЯ Любов Гавур з молодих літ захоплювалася вишивкою, малюванням і змоделювала на комп'ютері більше 700 візерунків для вишивання, 440 з яких розміщені в альбомі «Чарівні візерунки». Основою для створення поданих в альбомі візерунків служили елементи символіки з усіх областей України.
Розмір:  Об'єм 236 стор
Техніка виконання:  Обкладинка тверда
Виробник:  Різне
Артикул:  А-2

Ціна: 
0,00


 
 Стор. 1 з 1   Перша 1 Остання 

Акція від Чарівної лелеки

З 4 грудня до 12 січня включно на всі заготовки від "Чарівної лелеки" діють знижки 7% від ціни вказаної на сайті Вибирайте в розділі Чарівна лелека

04.12.2017

Акція продовжена - 7 % на заготовки

До 18 грудня включно продовжують діяти знижки 7% від ціни вказаної на сайті на заготовки "Квітучої країни". Вибирайте в розділі Квітуча країна

03.12.2017

Прихід журналів Майстерня вишивки

Отримали новий 58 номер журналу. Також в наявності багато попередніх номерів в розділі Майстерня вишивки

15.11.2017

Новорічні аксесуари

Незабаром Різдво та Новий рік . Обирайте , будь ласка, новорічні банти, рукавички , чобітки, маски, прикраси, фартушки та інші аксесуари у нас на сайті в розділі Все Новорічне Створіть собі святковий настрій !

02.11.2017

Скриньки (шкатулки) для рукоділля

Ми отримали скриньки для рукоділля в ніжному стилі "Прованс" Обирайте подарунок собі чи своїм близьким розділі Скриньки для рукоділля

02.11.2017

Увага! Заготовки по акційних цінах

Будь ласка , зверніть увагу - нові заготовки блузок, суконь і сорочечок по акційних цінах в розділі Акційні знижки Кількість обмежена!

28.07.2017

Отримали муліне ДМС та аксесуари

Просимо вибирати в розділах ДМС та Аксесуари Магнітні підставки для схем, лупи, п’яльця та інше.

31.05.2017

Новинки. Вишиванки "колодочками"

Барвисті заготовки вишиванок технікою "колодочки" нікого не залишать байдужими. Запрошуємо в розділ Магія візерунку. Колодочки.

28.04.2017

Новинки! Набори та схеми ВДВ

Чудові авторські схеми та набори для вишивання бісером від фірми ВДВ. Вибирайте в розділі ВДВ Також поступили коробочки для зберігання ниток і пластикові бобінки.

26.04.2017

Незабаром літо !

Сумки для прогулянок та приємних покупок вишиті власними руками для себе чи в подарунок вибирайте в розділі Сумочки та клатчі

26.04.2017

Спілкування в "Онлайн чаті"

Для зручності спілкування з вами ми встановили "Онлайн чат" - в правому нижньому куточку сторінки. Якщо бажаєте нам написати - клацніть на нього . Щоб згорнути віконечко діалогу - натисніть на хрестик в лівому верхньому куточку чату . Дякуємо !

22.03.2017

Новинки! Схеми від "І.Д. Студіо"

Цікаві і стильні сюжети на сайті ось тут І.Д. Студіо

25.12.2016

Кольорові тканини для вишиванок

Ми отримали чудові сім кольорів тканини для вишиванок "Онікс". Прошу вибирати у розділі Тканина для вишиванок

01.12.2016

Спіднички-запаски та віночки .

Запрошуємо вас подивитися на барвисті віночки та дитячі спіднички- запаски у розділі Деталі до вишиванок

27.11.2016

Поступлення схем "Пойнт Арт"

Барвисті, цікаві сюжети , схеми нанесені на атлас, підклеєний флізеліном. Вибирайте в розділі PointArt

16.11.2016

Новинка! Еко-сумочка.

Стильна та практична еко-сумочка з нанесеною схемою для вишивання для прогулянок чи покупок у нас на сайті в розділі Сумочки , клатчі

03.11.2016

Знижено ціни на заготовки .

Нові моделі а також зменшення ціни на заготовки фірми Червоні маки

28.10.2016

Нове поступлення товару

Ми отримали лупи для вишивання , коробочки для бісеру, ножиці ДМС та деякі інші товари. Заходьте для перегляду в розділ Аксесуари

25.10.2016

BojOkSoft @ Коломия, 2011-2017