Як замовити

У цьому розділі ви знайдете інформацію, пов'язану з доставкою замовлень, зроблених у нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Щоб розшукати необхідний вам товар, чи ознайомитися з асортиментом просимо заходити в розділи «Інтернет-магазин» або «Всі товари», після чого ви перейдете до каталогу всіх товарів.
Також ви можете скористатися розділом «Пошук товару». Наприклад, вам потрібний бісер і ви знаєте його номер – 97050. В табличці пошуку ставите галочку навпроти слова «Артикул» і записуєте в цій графі номер 97050. Ще можете в графі «Категорія» вибрати розділ «Бісер» і також поставити перед словом «категорія» галочку. Ви задали параметри пошуку і клацаєте внизу таблички на «Пошук товару». На сторінці з’являється необхідний вам товар.
Якщо ви не знаєте номеру бісеру, чи просто вам потрібний певний колір, то ставите галочку в графі «Назва товару» і пишете там слово «Червоний» і також в «Категорії» ставите галочку навпроти слова «Бісер». Після натискання «Пошуку товару» на сторінці з’явиться весь бісер, в назві якого є слово «Червоний».
Наступним кроком після того, як товар знайдений, буде - натиснути «Купити», після чого у табличці з вибраним товаром ви можете змінити його кількість, якщо це потрібно. Потім ви або продовжуєте покупку клацнувши на «Купуємо далі», або переходите в «Оформлення доставки», якщо вже все придбано.
В табличці «Оформлення доставки» дуже просимо уважно і точно заповнити всі реквізити
Коли ваше замовлення потрапляє до нас, ми обов’язково телефонуємо щоб уточнити умови доставки і приблизну її вартість. Ми не відправляємо замовлення, попередньо не уточнивши його по телефону чи електронній пошті.
Якщо у вас виникли труднощі з оформленням замовлення - просимо телефонувати нам за номерами, вказаними у правому верхньому кутку сайту або в розділі «Контакти»

Бажаємо приємних покупок.